PRX-T33

PRX-T33 je bio-revitalizačný peeling, ktorý je jedinečný a mimoriadne obľúbený. Procedúra peelingu PRX- T33 stimuluje obnovu pokožky. Je určený na intenzívnu obnovu pokožky tváre, krku a dekoltu. Podporuje tvorbu nového kolagénu v pokožke. Výsledkom je okamžitý liftingový efekt, zlepšený turgor pleti, hladšia pleť a užšie póry pleti.

PRX –T33 je založený na TCA (kyseline trichlóroctovej), ktorá preniká do hlbších vrstiev pokožky bez poškodenia vonkajšieho povrchu. Aplikáciou kyseliny získame všetky jej blahodárne účinky šetrnejším spôsobom. TCA stimuluje pokožku k produkcii elasténu a kolagénu. Naše telo prirodzene znižuje starnutím schopnosť vytvárať čerstvý kolagén a elastín, čo zamedzíme práve aplikáciou uvedeného peelingu – TCA kyseliny.

S PRX-T33 je kombinácia TCA a peroxidu vodíka (H2O2) rýchlo preniká do dermisu (jednej z vrstiev kože), čím sa aktivuje proces regenerácie bez napadnutia epidermy (vonkajšia vrstva kože). PRX-T33 je práve vylepšená receptúra peelingu TCA.
Pre koho je PRX-T33 určená? PRX-T33 je vhodná pre mužov ako i ženy, ktorí chcú napnúť uvoľnenú pokožku na tvári a tele, zosvetliť pigmentáciu, zlepšiť vzhľad a textúru jaziev po akné a strií.

PRX bezpečne použiť na všetky vekové kategórie a typy pleti (za predpokladu, že pokožka je zdravá a neporušená) bez zvyčajných rizík hyperpigmentácie, silného olupovania a nepohodlia.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes