Tetovanie

Tetovanie je kresba, pri ktorej sú za pomoci tetovacej ihly alebo tetovacej pištole vpichujúé častice farby určenej na tetovanie pod kožu. V odbornej terminológii ide o tzv. mikro-pigmentovanú implantáciu. Tetovanie vykonáva tatér v tetovacom štúdiu. Tetovanie je trvalé a da sa odstrániť iba za pomoci lasera. V našom salóne tetujeme iba osoby staršie ako 18 rokov. Akonáhle je atrament uložený do druhej vrstvy kože známej ako dermis, rana sa zaleje a koža sa zahojí, aby sa pod novou vrstvou objavil vzor.

Ak sa odvážiš snívať o tom, že svoj príbeh vypovieš prostredníctvom obrázku, veľmi rada ti ho vytetujem. Tetovanie je už dlho spôsobom vykonávanie obradov a pasáží vo väčšine kultúr po celom svete. Od procesu sakrifikácie v Afrike až po keltské atramentové grify. Tetovania sa nosia na označenie zvláštnych udalostí, na vyjadrenie cti alebo úcty a dokonca aj na spojenie tela s telom.

Tetovanie rozpráva príbeh a môže byť napísané v akomkoľvek jazyku. Od symbolov zobrazujúcich kultúrne obrazy až po slová a návrhy písma. Na oslavu života, volieb a vzdanie úcty, má tetovanie schopnosť hovoriť veľa. Mnoho ľudí sa rozhodne zapamätať si tých, ktorých milujú a ctiť si tradície či životné udalosti tetovaním. Ako sa hovorí, obrázok povie tisíc slov.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes