Dermaplaning – čistenie skalpelom a depilácia

Dermaplaning je exfoliiácia (odstranenie) odumretých kožných buniek a odstránenie chĺpkov špeciálnym skalpelom. Jedna sa o manuálnu exfoliáciu pokožky.

Ide o čoraz obľúbenejšiu kúru pre všetkých, ktorí nie sú presvedčení o chemickom peelingu, alebo ho nemôžu podstúpiť kvôli zdravotným problémom, či zvýšenej citlivosti pokožky.

Najdôležitejšia vec je to, že jej účinok je okamžitý a skutočne veľkolepý. Dermaplaning navracia tvári mladistvý lesk a hladkosť.

Okamžite získavame jasnejšiu pleť a zjednotený tón pleť. Je to výsledok odstránenia jemných chĺpkov (tzv. páperia) a aj vďaka odstráneniu odumretý buniek.

Ošetrenie výrazne zvyšuje vstrebávanie a účinnosť produktov aplikovaných na pleť a trvácnosť make-upu. Dermaplaning tiež stimuluje tvorbu kolagénu a elasténu, teda proteínov zodpovedných za pevnosť a pružnosť pokožky. Výsledok je trvácny. V priebehu niekoľkých týždňov má ošetrenie omladzujúci účinok a redukuje jemné vrásky a jazvy. Pleť je vyčistená, rozjasnená, vyhladená, póry sú silne redukované.

Dermaplaning funguje dobre na matnú, sivú, mastnú pleť s nadbytkom rohovej vrstvy, rozšírenými pórmi, ako aj na tú, ktorá zápasí s prvými známkami starnutia.

Výsledky trvajú približne 4 týždne.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes