Mezoterapia

Mezoterapia je veľmi obľúbená liečba, ktorá zlepšuje stav pokožky. Je to nechirurgická liečba, ktorá využíva vitamíny, enzýmy a ďalšie živiny na napnutie a omladenie pokožky. Mezoterapia je veľmi jedinečná a prispôsobená každému jednotlivému klientovi, vybrané výživné séra, ktoré sa zapracúvajú do pokožky sú špeciálne prispôsobene pre každú klientku individuálne. Séra zapracúvame mikroihličkami do kože kam nemôže preniknúť žiadny krém.

Ako mezoterapia funguje? Mezoterapia tváre je jednou z najlepších prírodných terapií, ktorá dokáže účinne redukovať mimické vrásky a chrániť pokožku pred negatívnymi účinkami environmentálnych faktorov. Mezoterapiou sa zapracovávajú do pokožky vzácne aktívne látky, ktoré okamžite podporujú, obnovujú a stimulujú procesy tvorby kolagénu a elastínu. Tieto účinky nie je možné dosiahnuť použitím krémov a sér. Mezoterapeutické ošetrenie slúži na regeneráciu a omladenie pokožky, redukciu celulitídy a strií.

Mezoterapia sa najčastejšie používa na ošetrenie pokožky tváre. Niet divu, pokožka tváre je veľmi jemná a rýchlejšie starne. Veľmi dobré účinky môžu dosiahnuť tí, ktorí bojujú s dehydrovanou, suchou, matnou a zrelou pokožkou. Na mezoterapiu tváre väčšinou používame prípravky na báze kyseliny hyalurónovej a vitamínov A, C, E a účinných látok, ktoré sú prijímané. Napr. morské riasy a zelený čaj.

Vaša tvár bude uvoľnenejšia, vrásky mimiky sa zredukujú a tón a textúra pleti sa stanú mladistvejšími.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes