Maderoterapia

Maderoterapia alebo terapia drevom je holistická masážna technika so špeciálne navrhnutými drevenými nástrojmi, ktoré sa používajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Každý drevený nástroj má špecifické využitie pre určitú oblasť tela.

Maderoterapia vyrovnáva energiu a odbúrava stres, no využitie tejto terapie sa rozšírilo aj na estetické účely, keďže ju možno použiť na spevnenie a vyrysovanie postavy, ako aj na odstránenie lokalizovaného tuku a boj proti celulitíde. Maderoterapiu možno aplikovať na celé telo a na rôzne účely: anticelulitídna a zlepšenie lymfatického systému.
  • 100% prírodná, neinvazívna metóda
  • Správne používanie anatomicky tvarovaných drevených nástrojov s použitím primeraného tlaku zintenzívňuje odbúravanie tuku a fibróznu celulitídu, preto ju možno prirodzene eliminovať inými toxínmi
  • Maderoterapia stimuluje krvný obeh a lymfodrenáž, urýchľuje metabolizmus, čo má dlhodobé účinky
  • Terapia drevom poskytuje rýchle a viditeľné výsledky pri formovaní postavy, úbytku centimetrov a redukcii prejavov celulitídy, čo zvyšuje vašu sebadôveru
  • Bojuje so zadržiavaním vody a odstraňuje toxíny z tela
  • Zrýchľuje metabolizmus
  • Definuje ruky a nohy, tonizuje a napína pokožku a spevňuje stehná a zadok
Pre koho je toto ošetrenie najviac vhodné? Terapia drevom zintenzívňuje odbúravanie tukovej a vláknitej celulitídy, takže ju možno prirodzene eliminovať ďalšími toxínmi. Táto technika využíva opakované pohyby s použitím rôznych drevených nástrojov na manipuláciu s cieľovými oblasťami svalov, tuku a celulitídy, stimulujúc lymfatický drenážny systém, aby odstránil z tela nepotrebnú vodu, tuk a toxíny.

Na dosiahnutie požadovaných výsledkov sa odporúča program až 10 ošetrení. Funguje tak, že odstraňuje tuk, ktorý sa hromadí v rôznych častiach tela, ako sú boky, stehná a brucho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkuláciu v ošetrovanej oblasti a eliminuje zadržiavanie vody. Používa sa aj na tvarovanie a spevnenie zadočku.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes