AromaTouch – terapia masážnym olejmi

Esenciálne oleje sú v poslednej dobe veľmi populárne, pretože pomáhajú so všetkým, od bolesti hlavy cez spánok až po bolesti hrdla, bolesti svalov, svalového napätia, kožné prejavy.

Esenciálne oleje môžu mať pozitívny vplyv na vaše zdravie a pohodu, pokiaľ ich používate bezpečným spôsobom. Používame terapeutickej triedy CPTG® spoločnosti dōTERRA®.
Čo je aromaterapia? Aromaterapia je prax používania esenciálnych olejov na terapeutické účely, ktorá sa používa po stáročia. Esenciálne oleje sa môžu absorbovať na pokožkou, preto je aromatouch terapia tak účinná.

Pri vdýchnutí molekuly vône v esenciálnych olejoch putujú z čuchových nervov priamo do mozgu a ovplyvňujú najmä amygdalu, emocionálne centrum mozgu. Zanechávajú v mozgu príjemný pocit aj v priebehu nasledujúcich dní.
Čo sú esenciálne oleje?
Esenciálne oleje sú v podstate rastlinné extrakty, ktorá sa vyrábajú naparovaním alebo lisovaním rôznych častí rastliny (kvety, kôra, listy alebo ovocie), aby sa zachytili zlúčeniny, ktoré vytvárajú vôňu. Na výrobu jednej malej fľaše esenciálneho oleja sa použije niekoľko kilogramov rastliny. Preto sú tak veľmi účinné a koncentrované.
Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes