Metamorfná terapia

Metamorfná terapia zahŕňa jemnú stimuláciu na špecifických oblastiach chodidiel, rúk a hlavy, o ktorých sa zistilo, že odrážajú vzor času – prenatálny vzor – keď ste v bruchu mamy získali všetky vlastnosti vrátane strachov a blokov.

Terapeut sa zľahka dotýka týchto konkrétnych bodov a zároveň poskytuje priestor bez smeru k určitému výsledku. To znamená, že terapeut nevnucuje svoju vôľu ani sa nijakým spôsobom nesnaží nasmerovať vašu energiu alebo životnú silu. Tento postoj mysle, ktorý nazývame odpútanosť, je kľúčovým aspektom tejto praxe, pretože presne rešpektuje to, kým teraz ste, a zároveň uznáva váš transformačný potenciál.

Transformácia je prirodzenou kvalitou života, celá príroda sa premieňa prirodzene, spontánne a bez námahy. Sme súčasťou prírody, takže máme tento vrodený potenciál, ale často stojíme v ceste našej vlastnej transformácii.

Metamorfná terapia je vhodná pre každého, bez ohľadu na vek, okolnosti alebo stav vášho života. Je jemná a prístupná pre všetkých. Niektorí ľudia to opisujú ako návrat k sebe samému.

Cenník služieb

Objednajte sa ešte dnes